Kdo jsme

SPECIALISTÉ NA PROGRAMOVÁNÍ AUTOMATIZAČNÍ TECHNIKY

Představení společnosti Ferrotherm s.r.o.

Česká společnost Ferrotherm s.r.o. se zabývá programováním řídicích systémů značky SIEMENS a průmyslových robotů od výrobců ABB, FANUC, KUKA a Stäubli. Ve spolupráci s našimi dlouhodobými partnery zajišťujeme také výrobou strojů i celých montážních linek.

Kořeny značky Ferrotherm sahají až do roku 1976, kdy byla ve Vídni založena původně montážní a energetická firma Ferrotherm GmbH.

Její česká pobočka v Mladé Boleslavi byla zřízena v roce 1989 a o čtyři roky později v roce 1993 se z ní stala již samostatná firma Ferrotherm s.r.o. I přes toto osamostatnění spolu obě firmy nadále kooperují.

V Mladé Boleslavi bylo vytvořeno vlastní servisní a technicko-poradenské centrum pro utahovací techniku a zároveň vytvořen tým softwarových inženýrů, kteří dnes samostatně pracují na tvorbě programů pro PLC, na úpravách řízení montážních linek, zprovozňují nově instalovaná zařízení a průmyslové roboty.

Oblast dodávaných výkonů se během posledních let rozšířila na dodávky jednoúčelových strojů a zařízení. V současnosti jsme schopni v oblasti průmyslové automatizace zastřešit kompletní projekt počínaje analýzou přes konstrukci, výrobu, oživení, naprogramování, zpracování dokumentace až po uvedení do provozu u zákazníka a zajištění odborného servisu.

V oblasti průmyslové utahovací techniky nabízíme technické poradenství, prezentaci nabízených výrobků, spolupráci při instalaci a zprovoznění, naprogramování dodaných řídících jednotek a jejich zapojení do stávajících systémů, jakož i rychlý a spolehlivý servis.

Jsme držiteli ISO certifikace

Ferrotherm je od roku 2012 držitelem certifikátu jakosti EN ISO 9001:2009 pro činnosti nákup a prodej elektrického a elektronického nářadí a zařízení, programování strojů a zařízení, jejich instalace a servisu.

Kdo jsme
Kdo jsme
Kdo jsme

Kromě ISO certifikace máme vypracované dokumenty, jako je pracovní řád (EN), etický kodex (EN), BOZP (EN), kterými se řídíme my i naši dodavatelé.

Oprávnění

Kdo jsme
Kdo jsme

Naši partneři

Společnost Ferrotherm s.r.o. patří od roku 2018 do organizační struktury společnosti DREAMland, spol. s r.o.. Vznikl tak prostor pro synergickou spolupráci, díky které můžeme našim zákazníkům nabízet mnohem komplexnější služby v oblasti průmyslové automatizace, kovovýroby i elektrotechnických prací.

Kdo jsme
Kdo jsme
Kdo jsme